liepos 19–23 d. 7-11 metų vaikams

liepos 19 d.

Pirmąją stovyklos dieną kurdami ir žaisdami ieškosime savo individualaus laisvės šaltinio. Mokysimės teatro meno pagrindų, džiaugsmo būti scenoje. Skirsime daug laiko nuotaikingam komandiniam darbui ir vienas kito pažinimui. Mokysimės atsipalaiduoti bei motyvuoti save džiaugtis mažais ir dideliais laimėjimais, o kartais net ir pralaimėjimais!

 

 

Užsiėmimo vadovas Žilvinas Beniušis – teatro ir televizijos aktorius bei režisierius, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos lektorius. Organizacijos „Raudonos nosys gydytojai klounai“ ugdomasis vadovas. „Šiuolaikinės intelektualios klounados teatro“ meno vadovas. Ilgametę pedagoginę patirtį turintis vaikų ir suaugusių teatro studijų vadovas.

 

liepos 20 d.

Visą dieną skirsime akrobatikai ir smagiems žaidimams, patys kursime žongliravimo priemones ir mėginsime įsisavinti šį smagų užsiėmimą. Kartu pajusime šiuolaikinio cirko magiją! 

 

 

Užsiėmimo vadovas Konstantin Kosovec – cirko atlikėjas, oro akrobatikos bei akrobatikos ant stulpo mokytojas. Nuo 2011 m. užsiima oro akrobatika, nuo 2012 m. susidomėjo šiuolaikiniu cirku, kaip atlikėjas dalyvavo bei kuravo šiuolaikinio cirko spektaklius, konsultavo ir padėjo panaudoti cirko disciplinas šokio spektakliuose. 2016 m. kartu su bendraminčiais įkūrė šiuolaikinio cirko trupę „Taigi Cirkas”.

 

liepos 21 d.

Kaskart stovykloje apsilankius skulptoriui Rimantui Milkintui, sužinome ir išmėginame įvairių erdvinės kūrybos sričių – žemės ir objektų meną, instaliaciją. Šį kartą pirmąją stovyklos dieną skirsime pažinčiai su klasikine skulptūra: pagal gamtoje rastų augalų motyvus kursime skulptūras iš akyto betono. 

 

 

Užsiėmimo vadovas Rimantas Milkintas – žinomas Lietuvos skulptorius, objektų ir instaliacijų kūrėjas. Jo darbams būdinga minimalistinė raiška ir konceptualumas. Ypatingą dėmesį menininkas teikia medžiagiškumui – savo kūriniams renkasi fanerą, metalą, industrines sijas. Dirba Vilniaus J. Vienožinskio dailės mokykloje.

 

liepos 22 d.

Šią dieną kviesime vaikus kūrybiškai patirti mus supančią aplinką. Dalyvių laukia pasaulio ir savęs pasaulyje atradimai, žaidimai, mentalinių žemėlapių kūrimas.

 

Užsiėmimo vadovė Laura Armanavičė – geografijos mokytoja, kuriai mokymas yra ir pašaukimas, ir dovana. Tėčio užkelta ant žemėlapio nuo 3 metų, kaip pati sako, nuo jo nenulipa iki šiol. Geografijos – mokslo apie gamtą ir žmogų, jų tarpusavio ryšius – Laura moko Vilniaus J. Basanavičiaus gimnazijoje. 

liepos 23 d.

Stovyklą vėl aplankys geras bičiulis Stalo teatras, pristatantis spektaklius vaikams ir jaunimui. Tie, kas jau anksčiau patyrė šio teatro įvykius, lai neapsigauna, o pasiruošia nustebti iš naujo. Kursime teatrą iš daiktų, kurie vaidinimo metu atgis, virs personažais ir net prakalbės!

 

 

Užsiėmimo vadovė Saulė Degutytė – aktorė ir režisierė, Stalo teatro įkūrėja. Šis teatras – tai profesionali menininkų trupė, spektakliuose pasitelkianti įvairius daiktus ir gyvą muzikavimą. Savo pastatymuose teatras naudoja išskirtines audiovizualines priemones. Jo spektakliai išsiskiria sprendimų įvairove ir kiekvieną kartą gyvu, interaktyviu atlikimu.