RUGPJŪČIO 16–21 D.

12–18 METŲ ŽMONĖMS

Stovyklos „Atostogos su menu“ pirmoji pamaina su nakvyne skirta 12–18 m. žmonėms, pasiryžusiems pasinerti į kūrybos nuotykį! Dalyvių laukia auginančios meno patirtys, pažintys ir kūrybinga veikla su meno profesionalais. Be vis to laukia geras laikas su bendraminčiais, laužas, ežeras ir žvaigždės  

 

Stovykloje dalyvaus:

teatro ir televizijos aktorius bei režisierius, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos lektorius, organizacijos „Raudonos nosys gydytojai klounai“ ugdomasis vadovas, „Šiuolaikinės intelektualios klounados teatro“ meno vadovas Žilvinas Beniušis. Skirsime laiko vienas kito pažinimui, mokysimės atsipalaidavimo bei motyvacijos,  džiaugsmo būti scenoje.

 

 

Menininkė, instaliacijų ir objektų kūrėja, nacionalinės M. K. Čiurlionio menų mokyklos skulptūros mokytoja Marija Šnipaitė. Bendrausime ir kursime dialogo tema. Įprastai šis žodis siejasi su dviejų žmonių pokalbiu. O tos šnekos gali būti įvairios:

nuo pokalbių apie orą iki ginčo. Panaudodami įvairias medžiagas mėginsime kurti objektus, „besikalbančius“ su aplinka. Stebėdami aplinką, aptardami įvairių medžiagų savybes bei gvildendami kitus klausimus, pamažu kursime savas 

skulptūras-dialogus. 

Kino edukatorė, medijų antropologė, VšĮ Meno avilys steigėja, filmo „Sengirė” scenarijaus bendraautorė bei prodiuserė 

Gintė Žulytė, turinti daugiau nei 10 metų darbo patirtį su vaikais, jaunimu ir pedagogais lokaliuose bei tarptautiniuose kino ir medijų edukacijos projektuose. Kūrybinės sesijos metu savo žvilgsnį kreipsime į medžius. Stebėsime juos, klausysime jų, išsirinksime savo medį ir kursime jo audiovizualinį dienoraštį. Galiausiai, tyrinėdami vieni kitų sukurtus dienoraščius, geriau pažinsime save ir kitus. 

Geografė, Vilniaus J. Basanavičiaus gimnazijos mokytoja Laura Armanavičė. Kviesime kūrybiškai patirti aplinką, pažinsime vieni kitus gamtiniame žygyje Asvejos ežero apylinkėse. Kursime mentalinius žemėlapius, o dienos įspūdžius vainikuos azartiškas protmūšis.  

VISOS SĄLYGOS REGISTRACIJOS FORMOJE: